Příručka pro přímou akci, 2010

 

Disclaimer: autor této příručky se nepodílí na nezákonných aktivitách ani je nepodporuje. Autor této příručky není členem žádné skupiny, kterou FBI považuje za teroristickou. Tento průvodce byl napsán a publikován jen pro informační účely.

Tato příručka není chráněna autorskými právy. Aktivisté ji mohou reprodukovat celou nebo zčásti jako součást prosazování osvobozeneckého hnutí. Nicméně nepřátelé Osvobozeneckého hnutí (vlády, průmysly, aktivisté za týrání) nemají svolení používat tuto příručku žádným způsobem, který by poškodil Osvobozenecké hnutí. Jděte nám z cesty, vrazi.

Věnováno památce:

William Sweet

Fernando Pereira

Bartolomeu Morais da Silva

Mike Hill

Tom Worby

Jill Phipps

Karel Van Noppen

David Chain

Vicki Moore

Beth O’Brien

Robert Bryan

Barry Horne

Adrian Priscu

kteří zemřeli při obraně nevinného života. Nebudete zapomenuti.

 

Věnováno také statečným mužům a ženám Osvobozeneckého podsvětí, kteří riskují životy a svobodu při obraně nevinného života. Zkorumpovanými vládami jste nyní označeni za teroristy, ale nakonec se na vás budou dívat jako na hrdiny, kterými ve skutečnosti jste. Bojujte dál.

Začínáme

Jak najít lidi ke spolupráci

Bezpečnostní kultura

Výběr cíle

Výběr akce

Jak se obléct a co přinést

Taktiky a strategie

Plánování akce

Průzkum

Před akcí

Akce

Po akci

Jak se vyhnout dopadení

Znejte svá práva

Zatčení

Buďte připraveni

 

Disclaimer: Autor této příručky se neúčastní žádných nelegálních aktivit a ani je nepodporuje. Autor této příručky není členem žádné skupiny, která je považována za teroristickou. Tato příručky byla sepsána a vydána jen pro informační účely.

This entry was posted in K dalšímu čtení. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives