Buďte připraveni – Příručka pro přímou akci

Než se zapojíte do přímé akce (včetně protestů, kde hrozí zatčení), připravte se fyzicky. Pravidelně cvičte. Neužívejte drogy ani alkohol. Zpomalují vaši mysl i tělo, kalí vám úsudek, zpomalují reflexy a udělají z vás cíl pro policejní vyšetřování. Buďte v dobré zdravotní a nejlepší fyzické kondici. Potřebujete hodně síly, vytrvalosti a hbitosti. Cvičte se, abyste měli vždy jasnou mysl a rychlé reflexy. Pokud vás bude honit policista, dokážete mu utéct a přechytračit ho? Dokážete přelézt ostnatý drát? Cvičte používání vybavení jako kleští a paklíče. Cvičte parkour jako šplhání a přelézání plotů a zdí, kong vault, přeskakování a plávání přes řeku. Cvičte cokoliv, co vás napadne. Na YouTube najdete hromadu videí, na kterých podobné věci uvidíte. Naučte se přelézat ploty a zdi ladně a rychle – rychleji než policie. I něco tak jednoduchého jako chození nebo běhání venku v noci s maskou, čelovkou a batohem je důležité nacvičit. Nedovolte, aby vás při cvičení nebo dělání čehokoliv podezřelého někdo viděl. Veškerý trénink by měl probíhat v domě, garáži nebo v přírodě.

Také je důležité, abyste se připravili duševně. Pokud vás budou vyslýchat, dokáže ignorovat hrozby a zůstat zticha? Dokážete žít s vědomím, že v kteroukoliv chvíli můžete být zatčeni a posláni do vězení? Pokud budete zatčeni a podplaceni, abyste udali své přátele, dokážete odolat, i pokud by to znamenalo delší trest pro vás? Pokud se farmář probudí, zatímco budete na jeho farmě, a bude vás ohrožovat zbraní, dokážete zůstat v klidu?

Jakmile se rozhodnete zapojit se do Osvobozeneckého hnutí, není cesty zpět. Váš život bude těžký a stresující, budete žít pod neustálou hrozbou výslechu a zatčení. Ale také zachráníte mnoho životů nevinných bytostí. Vyberte si s rozmyslem.

Pokud jste se rozhodli zapojit se do Osvobozeneckého undergroundu, přečtěte si tuto příručku znovu. Přečtěte si ji ještě desetkrát. Přečtěte si každý související článek. Dobré články si přečtěte znovu. A znovu. Ty nejlepší si přečtěte ještě desetkrát. Ujistěte se, že všichni ve vaší buňce udělají to samé. Je lepší strávit pár hodin čtením a memorizováním nebo i týden pořádným průzkumem než strávit roky ve vězení a nepomáhat zvířatům!

Zpět na Obsah

This entry was posted in K dalšímu čtení and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives