Kevin odsouzen: zbývají 3 měsíce ve vězení!

V srpnu 2013 byli Kevin Johnson (aka Kevin Olliff) a Tyler Lang zatčeni a obviněni za držení nástrojů k vloupání, když projížděli illinoiským venkovem. Oba skončili ve státní vazbě. Následující léto byli oba obviněni pod zákonem o terorismu proti živočišným podnikům – federální obvinění týkající se stejného tvrzení jako státní obvinění – za údajné propuštění tisíců norků z kožešinové farmy a napsání “Osvobození je láska” na bok stodoly farmy. Kevin a Tyler oba přijali nespolupracující dohodu o vině a trestu, v kterých přiznali vinu ke spiknutí pod AETA.

Dnes ráno, po více než roce ve státní vazbě a pak více než dalším roce ve federální vazbě, se Kevin konečně dočkal federálního slyšení o trestu. Kevin byl odsouzen na 36 měsíců, se započítaným již odsezeným obdobím (jak státním, tak federálním) – což znamená, že by se měl z vězení dostat za zhruba tři měsíce! Poté bude tři roky pod dozorem na svobodě.

Do této chvíli ušel Kevin dlouhou cestu, byl přemístěn do několika zařízení, potýkal se s mnoha odklady slyšení a byl daleko od rodiny a přátel. Nyní, když došlo k jeho odsouzení, bude se Kevin moci připravit na to, co ho čeká po několika málo dalších měsících ve vězení a následném kontrolovaném propuštění a znovu si vytvořit život mimo zdi vězení. A nyní také nastal čas, kdy se musíme připravit Kevina během tohoto procesu podpořit. Prosím pokračujte v podpoře Kevina skrz své dopisy a dary, které jsou stále kriticky potřebné, aby mu pomohly zvládnout zbytek času ve vězení i až bude propuštěn.

Slyšení o trestu Tylera Langa, Kevinůova spoluobviněného, proběhne 23. března.

This entry was posted in Kožešinové farmy, Z klecí, Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives