Kevin Oliff (Johnson)

„Jak tu tak sedím s takovou hromadou času na přemýšlení a mluvení, je mi jasnější, že jediné, na čem v životě záleží, je čas, který máte. Takže si ho važte. Vypadněte do ulic. Ještě líp, vypadněte do přírody. Dělejte, co v hloubi duše víte, že je správné. Nebudete litovat.“
– z Kevinova prvního prohlášení z vězení

Kevin, aktivista za práva zvířat, byl zatčen v srpnu 2013 spolu s Tylerem Langem (ten byl propuštěn na kauci) za “držení nástrojů k vloupání”.  Nyní čeká na rozsudek poté, co se přiznal k dalším bodům obžaloby a vypuštění 2000 norků a lišek z kožešinových farem na středozápadě USA. Hrozí mu až tři roky odnětí svobody.

V únoru 2016 byl Kevin odsouzen na 3 roky federálního vězení.

V květnu 2016 byl Kevin propuštěn do domu na půl cesty. Novou adresu najdete na konci článku.

Všechna Kevinova pošta je monitorována, proto prosím buďte pozorní, co mu posíláte. 

– Vyhněte se používání termínů “osvobození zvířat” nebo “osvobození země” a dalších frází, které mohou odkazovat nebo narážet na aktivitu za práva zvířat, které by mohly být považovány za “radikální” nebo “extremistické”; také o podobných aktivitách nebo jakýchkoliv nelegálních aktivitách nepište.
– Kevinovi můžete poslat dopisy nebo pohledy, ale prosím neposílejte nic jiného. Obálka by měla obsahovat jen Kevinovu adresu, zpáteční adresu a známku. Obsah obálky by měla tvořit jen pohlednice nebo dopis Kevinovi.

adresa:
Kevin Johnson #47353-424
MCC Chicago
Metropolitan Correctional Center
71 West Van Buren Street
Chicago, IL 60605
USA

Kevin Johnson
c/o Beit T’Shuvah
8831 Venice Blvd
Los Angeles, CA 90034

This entry was posted in Z klecí. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives