Solidární okupace a vyzdobení pracoviště Skanska v NY!

Převzato od Hudson Valley Earth First!:

019
Minulý týden v pátek 13. uspořádalo několik vzpurných troglodytů oslavnou zdobící párty a krátkou okupaci dočasné pracovní oblasti, která je využívána k instalaci vodovodu spojujícícho město Middletown s toxickou plynovou elektrárnou CPV v Wawayanda NY.

Náš vzkaz je prostý: NASRAT SKANSKA.

Chceme ukázat spojení mezi plynovou elektrárnou, kterou v současnosti staví tady v Hudson Valley, a zvířecí laboratoří, kterou staví na kampusu washingtonské univerzity v Seattlu. Oba projekty staví Skanska, mezinárodní stavební společnost, která se jak se zdá nestará o to, pro koho staví, ať jsou to mučitelé zvířat nebo těžaři.

Navzdory širokému odporu místních a velmi špatnému oslovení blízkých rezidentů CPV započala přípravy místa a Skanska USA Civil Northeast, Inc, Ecco III a Burns & McDonnell Engineering Company, Inc. už od léta ničí vlhká pole a habitaty divokých zvířat na místě. Nedávno začaly instalaci 1800 metr hlubokých stožárů na stavební základy a přesto, že se pohybují rychle, my nabíráme rychlost, naše počty vzrůstají a plánujeme vystupňovat obranu našeho bioregionu, který je teď pod palbou.

022

Inspirujeme se dravým odporem kampaně No New Animal Lab, která tlačí na Skanska, aby přerušila svůj kontrakt s washingtonskou univerzitou. Uspořádali dva hromadné pochody, připoutali se na staveništi a stáli před domovy představitelů Skanska po celé zemi, aby zastavili tuto laboratoř a týrání zvířat, které zbytečně vytváří. Přejeme jim hodně štěstí a doufáme, že naše malé gesto solidarity je zastihne v dobrém!

Za zvířata země,

Hudson Valley Earth First!

PS. V lednu plánují mobilizaci v New Yorku, aby udrželi nátlak na Skanska, aby se vzdala svých plánů a nechala zvířata na pokoji. Uvidíme se v ulicích!

This entry was posted in No New Animal Lab, Zprávy z fronty and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives