Sabs: Lovečtí sabotéři pobodáni během lovu lišek

od Hunt Saboteurs Association

Lovečtí sabotéři byli pobodáni lovci během lovu lišek v Tunbridge_Wells-20151114-00065.wmSouthdown a Eridge. Lovci se sešli brzo ráno v Eridge, v okolí Tunbridge Wells a byli vzteklí, že se na místě ukázali sabotéři, aby jim zabránili v jejich nelegální činnosti. Vše se odehrávalo relativně klidně, dokud skupina lovců nezačala nevyprovokovaný, vytrvalý útok na sabotéry. Dva z lovců při útoku použili nože a dva ze sabotérů museli být ošetřeni s vážnými bodnými ranami na rukou. Další zranění měli zlomenou ruku a vyražený zub.

Sussexská policie byla přítomna, ale nezasáhla a nikoho nezadržela (i přesto, že sabové útočníky identifikovali). Zranění sabové si museli sami zavolat záchranku. Když se objevila další policie, ztrácela čas otravováním sabů, než aby se snažila najít lovce, kteří při útoku použili nože.

Lee Moon, tiskový mluvčí Asociace loveckých sabotérů, uvedl: „Když dojde k takovému zločinu v městech, politici, policie a média pohání hysterii a trvají na dlouhých trestech odnětí svobody pro pachatele. Nicméně když jde o jejich přátele v lovecké komunitě, tak se policie otáčí zády a místo toho obtěžuje oběti. Sabotéři jsou na násilí zvyklí. Neodstraší nás a po pravdě jsme jen ještě více odhodlaní zastavit jejich nelegální lov a zabíjení divokých zvířat.“

Tunbridge_Wells-20151114-00071.wm

 

This entry was posted in Zprávy z fronty and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives