NNAL: Aktivisté narušili přednášku výzkumníka z UW!

Od aktivistů z Vancouveru, BC:

Ráno 9. listopadu měl výzkumník z washingtonské univerzity Jeremy Duffield přednášet o svém výzkumu v biomedicínském výzkumném centru univerzity Britské Kolumbie ve Vancouveru.

Jeden aktivista předstíral, že je zaujatým studentem, a podařilo se mu na přednášku proniknout a přihlásit se aktivistům venku. Jakmile Duffield začal přednášet, dostalo se do přednáškové místnosti dalších pět aktivistů v maskách a s megafony ukrytými v batohu a přednášku narušili. Hostitel série přednášek Fabio Rossi, zvářecí výzkumník z UBC, se okamžitě vrhnul ke dveřím a pokoušel se ze všech sil aktivisty vystrnadit. Ve stejnou chvíli se za aktivisty objevili další dva muži z centra a agresivně je odklidili z budovy.

12233521_510391092455243_881636807_n

Výzkumníci a další z centra vyšli ven a pokoušeli se aktivisty zastrašit nahráváním a fotografováním. Jedna z výzkumnic dokonce řekla aktivistovi, že se „nemůže dočkat“, až ho uvidí „umírat v nemocniční posteli“. Aktivista uvnitř ohlásil, že venkovní skandování totálně ruší přednášku a že lidé nejsou schopni udržet pozornost, takže aktivisté pokračovali v hlasitém skandování po další hodinu, čímž zničili celou Duffieldovu přednášku.

This entry was posted in No New Animal Lab, Zprávy z fronty and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives