OSVOBOZENO 20 KRÁLÍKŮ

http://www.youtube.com/watch?v=Zw9JdoBBQ3M

“V posledních letech byly králičí farmy ve Španělsku, především v Katalánsku, vážně ohroženy krizí a mnoho farem muselo být během posledních pěti let uzavřeno.

Několikrát jsme se ocitli v situaci, kdy jsme sledovali možné cíle, abychom po přiblížení k ohledání zabezpečení zjistili, že jsou opuštěny.

Stejně tak můžeme potvrdit, že akce na osvobození zvířat ve Španělsku od začátku krize upadly. Je to pravděpodobně kvůli nedostatku zdrojů lidí, kteří se tohoto boje účastní, a také přeorientování mnoha lidí na jiné boje.
Ale 20. září 2015 jsme opustili naši dočasnou letargii a tu noc jsme navštívili králičí farmu umístěnou v okolí Barcelony a osvobodili jsme 20 zvířat, která byla uvnitř.

Při této akci šlo o 20, ale doufáme, že přijdou další akce, při kterých budeme moci osvobodit mnohé další a způsobit mnohem větší škodu tomuto vražednému průmyslu. Věříme, že právě teď je perfektní chvíle udeřit a jednou a pro vždy srazit průmysl, který posledních několik let sotva přežívá.
Jsme si vědomi, že to závisí na našich organizačních schopnostech a našem odhodlání, ale tak jako na jiných místech, kde spustili efektivní kampaně, můžeme těchto pár zbývajících farem uzavřít.

Tuto akci věnujeme anarchistům, kteří byli potlačeni operacemi  ‘Pandora’, ‘Piñata’ a vězňům, kteří byli obviněni z členství v  ‘Commando Mateo Morral’.
Také posíláme vřelé objetí Evi Statiri, která v době, kdy toto píšeme, ukončila svou hladovku, protože řecké úřady uznaly její propuštění z vězení.

ZA OSVOBOZENÍ LIDÍ A ZVÍŘAT

ALF – La familia Jabalí, la Zorrilla y el Buho”

 

This entry was posted in Animal Liberation Front, Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives