VYHLÁŠENÍ VÁLKY

Všechna tvrzení provádí autor, Křičící vlk, a ne správce této stránky. Kniha je uvedena jen z informativních důvodů, nevyzýváme nikoho k páchání nelegálních činů.

 

VYHLÁŠENÍ VÁLKY
Zabíjení lidí k záchraně zvířat a životního prostředí

Tato kniha je věnována zvířatům, která byla zabita lidskou chamtivostí, sobeckostí a krvežíznivostí. Jejich jménem a jménem současných a budoucích generací nevinných bytostí, které budou trpět a zemřou důsledkem lidské brutality, vrací osvoboditelé úder. Naše spolubytosti, které byly mrzačeny, poráženy, páleny, tráveny, škrceny, plynovány, stříleny, zabíjeny elektrickým proudem, přejížděny, stahovány z kůže, jedeny, zotročovány a domestikovány, jsou teď bráněny. Lidé, dejte si pozor!
– Křičící vlk –

 

Obsah

VZKAZ Z PODZEMÍ – předmluva od původních editorů

DISCLAIMER OD KŘIČÍCÍHO VLKA

 

KAPITOLA 1: OSVOBODITELÉ

KAPITOLA 2: TENTO SVĚT JE URČEN PRO VŠECHNY BYTOSTI

KAPITOLA 3: HOMO DESTRUCTUS

KAPITOLA 4: KAŽDODENNÍ HOLOKAUST

KAPITOLA 5: MÝTUS NENÁSILÍ

KAPITOLA 6: ČAS NA VÁLKU

KAPITOLA 7: HLEDÁNÍ MÍRU V DOBĚ VÁLKY

DISCLAIMER  od Křičícího vlka

Tato kniha popisuje názory a pocity skupiny lidí, kteří byli kdysi členy Fronty za osvobození zvířat.

Frontu za osvobození zvířat opustili a teď podporují použití násilí proti lidem pro záchranu zvířat. Jak to chápu já, Křičící vlk, zákony považují zvířata za majetek, ne osoby. Jen osoby jsou chráněny zákony. Zabíjení lidí na záchranu zvířat by pak bylo podle zákonů této země úplně nepřijatelné a neospraveditelné. Řekli mi, že je nelegální podporovat terorismus proti lidem ve jménu osvobození zvířat.

Já, Křičící vlk, bych nikdy nespáchal nelegální čin ani nepodporoval jiné, aby ho spáchali.

Bystrý čtenář najde pasáže, kde jasně souhlasím s osvoboditeli, obzvláště co se lidské povahy a povahy společností týká. Nicméně všechna tvrzení, která zní i jen vzdáleně teroristicky, jsou tvrzeními osvoboditelů, ne mými vlastními.

This entry was posted in K dalšímu čtení. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives