NASYPÁN PÍSEK DO PALIVOVÉ NÁDRŽE VRAHA JEZEVCŮ

anonymní zpráva:

“Martin (Marty) Hatton si myslel, že se vyhne ARM. Nevyhnul. Martin je ‘deratizátor’, který byl klíčovým vrahem v lovu jezevců v Gloucestershire. Myslí si, že byl chytrý a vyhnul se sledování. Naneštěstí pro něj není vůbec chytrý.

Mnohokrát jsme ho sledovali na cestě z jeho domu. Někdy k jeho klientům a jindy na další lov jezevců. Jsem si jistý, že Samathu bude určitě moc zajímat, že ne vždy opouští dům v 16 The Nurdens, Woohope, HR1 4RG kvůli zabíjení zvířat. Možná by chtěla i vidět fotky té, s kterou ji podvádí?

Pokud chcete na Martina dávat pozor, má následující vozidla:  N754 ARW a Y391HVW obě by vypadala mnohem líp, kdyby byla na parkovišti poškrábána klíčem. Land Rover ale možná už tak dobře nepojede, protože jsme do jeho tankové nádrže omylem nasypali písek.  Zámky auta jsou docela chatrné, Marty, možná by ses na to měl podívat, než se stane něco dalšího.

Martin spravuje www.herefordshirepestcontroller.co.uk jeho telefonní číslo je 07500 036281 nebo pokud si chcete popovídat se Samathou, zatímco on bude někde lovit jezevce nebo se scházet s jinou ženou, můžete zavolat 01432 860750.”

This entry was posted in Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives