Nicole a Joseph: Zpráva ze slyšení

Support Nicole and Joseph

index

Nicole a Joseph jsou velice vděční za přehlídku podpory, které se jim dnes dostalo. Přišlo zhruba 20 podporovatelů ze San Diega, Los Angeles, oblasti Zátoky a přilehlých oblastí. Není lepšího protiléku na represe než solidarity.

Dnešní slyšení se konalo kvůli několika předsoudním návrhům. První, obhajoba žádala o přesun případu k Severnímu distriktu Kalifornie, protože cestování do San Diega je pro Nicole a Josepha obtížné. Tento návrh byl zamítnut na základě pravděpodobného rozvrhu případu – zbývají již jen dvě předsoudní slyšení, než se případ přesune k soudu.

Obhajoba také žádala, aby se účastnil Stát a přeorganizoval nález, aby obhajoba mohla informace snadněji procházet. Soudce Burns tomuto návrhu vyhověl.

Poslední, Josephův obhájce úspěšně žádal, aby bylo jeho domácí vězení omezeno na večerku. Takže teď je Joseph v domácím vězení od 18 do 7 hodin, každý den v týdnu! To je skvělá zpráva, protože bude moci během dne využít osobní volnost. Díky všem, kdo ho během domácího vězení podpořili, zvláště těm, kdo přispěli na splnění jeho seznamu přání. Ohromně to pomohlo.

Byly stanoveno datum nového předsoudního slyšení: úterý 1. března. Soudce Burns žádal, aby bylo  na tomto předsoudním slyšení stanoveno datum soudu maximálně 6 týdnů po 1. březnu. Takže se  zdá, že soud proběhne během raného jara.

Nicole a Joseph jsou oba velice vděční za podporu, které se jejich případu dostalo. Rodina, přátelé a cizinci hodiny cestovali, aby mohli být s nimi, až pocítí tíhu represe u federálního soudu.  Těší se na budoucnost, až se případ přesune k soudu.

This entry was posted in Z klecí, Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives