COP21: Sponzor přemalován v solidaritě se ZAD

nantescolour-951x1024

Zatímco je mezinárodní společnost Vinci oficiálním partnerem výstavy “COP21 řešení: Prožijte si klimatickou zkušenost” v Grand Palais v Paříži, kde nabízí dvě konference (jedna z nich je spolupořádána výkonným ředitelem Veolia), aby veřejnosti vysvětlila, proč je jejich přístup “zelený”, udržitelný a eko-odpovědný; její dceřinná společnost  Airport of Grand Ouest subsidiary právě znovu spoustila proceduru vystěhování všech obyvatel ZAD, aby mohla začát stavět své “environmentálně kvalitní” letiště.

Tváří v tvář této posedlosti vybetonovat naše životní prostory se skupina malířů rozhodla během noci z pátku 4. na sobotu 5. prosince radostně vyzdobit pomuře šedou budovu SOGEA Atlantique building, další z mnoha dnečiiných společností Vinci, v Saint-Herblain [předměstí Nantes].

Doufáme, že tyto nové barvy se vedení líbí a zjemní jejich chování.

Co víc, kterákoliv stavební společnost, která by chtěla vymalovat kanceláře skupinou nadšených dobrovolníků, může poslat přihlášku skrz odpověď na tendry prefektury Loire-Atlantique.

Slibujeme vám diskrétní noční dosažení nejkrásnějších účinků.

Informal Artistic Federation / International Funny Front
“Extinguishers and Restoration of Facades” Commission (E.R.D.F)

nantescolour2

This entry was posted in Zprávy z fronty and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives