NNAL: Seattleští aktivisté překvapili Paula Jennyho v jeho domově!

Od aktivistů ze Seattlu:

headshot

V úterý večer překvapilo půl tuctu aktivistů Paula Jennyho a jeho sousedství spontánní návštěvou jeho domu v Queen Anne. Paul je viceprovost plánování a rozpočtu washingtonské univerzity a je jednou z klíčových postav ve vývoji výzkumné laboratoře (ARCF). ARCF je v podstatě jeho dítětem, protože ji provádí od jejího počátku přes vývoj ke schválení radou regentů. Po pravdě to bylo právě Paulovo lobování, spolu s lobováním výzkumného průmyslu, co dotlačilo regenty ke schválení laboratoře po řadě tajných setkání za zavřenými dveřmi prezidenstkého sídla univerzity.

paul-jenny2

Pan Jenny je také univerzitním protějškem našeho milovaného Davida J. Schimdta, COO Skanska USA. “Paul Jenny” a “David J. Schmidt” jsou dvě jména a podpisy, které se objevují bok po boku na kontraktu mezi   Skanska a UW. Jsou zástupci svých institucí, nejvíce odpovědní za vývoj a schválení tohoto zařízení na mučení a zajetí zvířat, společně přikývli na podmínky a přinášejí tuto hrozivou myšlenku k jejímu naplnění.

Aktivisté Jennyho překvapili s megafony a volali ho k zodpovědnosti za jeho podstatnou roli v ARCF a jeho jednoznačnou podporu vivisekce. Po 30 minut byli hlasití, zapálení a neúprosní. A byli pryč, než stihla dorazit policie.

Seattleští aktivisté budou pokračovat v nátlaku proti vedení UW a představitelům Skanska. Další a další města se zapojují do boje, zatímco Seattle organizuje z epicentra.

Řekněte Paulovi Jennymu, co si myslíte:

Paul Jenny
Vice Provost, Planning & Budgeting
206.543.8840
pjenny@uw.edu
2534 8th Ave W
Seattle, WA 98119

 

This entry was posted in No New Animal Lab, Zprávy z fronty and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives