NNAL: #HauntSkanska se plíží po Portlandu

Od portlandských aktivistů

Letošní podzim je ponurým časem, jak UW začíná nový školní rok a doufá, že odvrátí pozornost od laboratoře a jejích protivníků, a Skanska se usazuje hlouběji do průmyslu zneužívání zvířat, mučení a smrti. Je opravdu děsivé pomýšlet na to, že tyto instituce netouží po ničem jiném než vydělávat peníze na nesmyslném zajetí a utrpení zvířat. Je to strašidelné.

Se zádumčivým, ale odhodlaným duchem jsme začali víkend #HauntSkanska před kancelářemi Skanska USA v centru Portlandu, z kterých operuje necitelný, živoucí vykořisťovatel z vraždy a šílenství – David Schmidt. Jak zaměstnanci kanceláře přecházeli z budovy a do budovy, převlečení za kočky a jiná zvířata na kancelářskou oslavu Halloweenu, připomínali jsme jim hrůzy, které čekají na tato zvířata, pokud David a Skanska postaví tuto laboratoř.

IMG_5663

IMG_5688

Pak se v sobotu v noci skupina asi tuctu aktivistů vplížila do sousedství Davida Schmidta. Od hlavy k patě byli oblečeni do černé, měli strašidelné kočičí masky a nesli vydlabané dýně, které vyhláskovali „P-O-Z-O-R“, aby varovali místní koledníky, aby se drželi stranou od vrahova domu. David Schmidt by se měl také mít na „pozoru“, protože dokud bude on a jeho společnost odmítat rozpustit kontrakt s UW, strašení bude pokračovat.

QT9A4871

QT9A4832

QT9A4864

Schmidt a Skanska byli výzvami k #HauntSkanska zjevně znepokojeni, protože přidali pár dalších značek „Zákaz vstupu“ podél jeho chodníku a příjezdové cesty. Beavertonská policie uzavřela cestu koledníkům a čekala zaparkovaná na jeho příjezdové cestě. Policie očekávala, že se protestující budou zdržovat před jeho domem, tak aby je mohla potlačit a sousedství by se vyhnulo podívané. Místo toho se protestující rozhodli sami koledovat a prošli celým Schmidtovým sousedstvím a oznámili všem, jaká skutečná hrůza žije mezi nimi.

QT9A4903

QT9A4927

Další policie a sousedi začali plnit chodníky a ulice a celé sousedství bylo uvědomeno o strašné pravdě, že mezi nimi žije muž, který profituje z vraždy a mučení. David chce vytvořit nikdy nekončící hororovou show pro zvířata v laboratořích. Pro tato zvířata strašidelná a děsuplná nikdy nekončící realita špinavých klecí, skalpelů, stříkaček a nevyhnutelné smrti v rukách tyranů.

QT9A4919

Portland bude pokračovat strašit Skanska a všechny zapojené ve vykořisťování zvířat.

This entry was posted in No New Animal Lab, Zprávy z fronty and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives