NNAL: Halloweenská návštěva domova výkonného ředitele Skanska Richarda Cavallaro — s maskami Richarda Cavallaro!

Od Newyorské ligy na obranu zvířat

Během halloweenské noci navštívili aktivisté z Newyorské ligy na obranu zvířat (NYC ADL) domov prezidenta a výkonného ředitele Skanska USA, Richarda Cavallaro na adrese 6 Castle Harbor Road v Huntington Bay, Long Island.

V rámci halloweenského ducha se protestující převlékli za samotného Richarda Cavallaro, s maskami jeho tváře, zatímco jiní se převlékli za myši, za jejichž mučení a zabití bude nakonec odpovědný, pokud bude tato laboratoř postavena.

Posledních šest měsíců se NYC ADL vydávalo na výlety na jeho adresu, kde je často přivítala místní policie a soukromá bezpečnostní služba, kterou si Cavallaro najal. Nicméně tentokrát neměl Cavallaro ani ponětí, že aktivisté přijdou, a nechal svůj dům otevřený protestu bez vměšování. Po zhruba 45 minutách skandování přijela tři policejní auta a začalo vyslýchání aktivistů, než je nakonec nechali odejít bez dalších nepříjemností.

NYC ADL se věnuje zvýšení snah uzavřít tuto podzemní zvířecí laboratoř a přesto, že tato domácí demonstrace byla zkrácena, nejde o poslední návštěvu, kterou Richard Cavallaro zažije.

This entry was posted in No New Animal Lab, Zprávy z fronty and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives