NNAL: DC a Virgina #HauntSkanska během Čtverácké noci

Od aktivistů z DC:

Aktivisté z oblasti DC se v pátek odpoledne sešli před kanceláří Skanska v Arlingtonu. Banner „Skanska zabíjí štěňata“ a skandování demonstrujících připomnělo zaměstnancům a kolemjdoucím, že Skanska dovolí UW vykořisťovat tisíce dalších zvířat – zvířat, která myslí a cítí stejně jako naše milované kočky a psi.

puppy_sign

Později navštívily hlasité skupiny domovy Christophera Cardinale, senior viceprezidenta a generálního rady, a Stephena Skinnera, výkonného viceprezidenta a genárlního manažera DC kanceláře Skanska. Přesto, že Skinner zjevně poslouchal a sledoval z okna, ani jeden nebyl ochoten vyjít ven a čelit demonstrujícím.  Skupina Skinnerových sousedů začala skandovat zpět a pokoušela se přehlušit demonstraci a přidat na hluku. Po té, co ven vyšel pár dalších konfrontujících sousedů, aby si stěžovali (v 8 večer), že demonstrace budí jejich děti, vysvětlili protestující v klidu, že by si měli promluvit se Skinnerem o rozhodnutích jeho společnosti. Sousedé odpověděli, že „pošlou finanční dar Skanska“ a hrozili, že „přivedou“ svého psa. Protestující odešli ještě více odhodlaní vrátit se demonstrovat před Skinnerovým domem.

Haunt

 

This entry was posted in No New Animal Lab, Zprávy z fronty and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives