ALF navštívil ontarijské kožešinové farmy

zasláno anonymně

Video záznam návštěv

Upozorňujeme, že některé služby poskytované třetími stranami (např. YouTube) mohou používat soubory cookies. Z bezpečnostních důvodů to  mějte na paměti.

“Během léta 2015 jsme navštívili a natočili norčí farmu Willow Pond v 105 Maple Grove Road v Scottlandu, ON. Viděli jsme zraněné norky se zejícími ranami nacpané do malých klecí, které byly pokryty špínou a výkaly. Podlaha zařízení byla také pokryta výkaly. Ve vzduchu se vznášely dráždivé výpary moči a výkalů. Zvířata tu neměla žádný přístup k vodě. Farma nemá žádný plot ani bezpečnostní kamery. V zadní části farmy se nachází obrovský odpadní kontejner.

Také jsme navštívili a natočili norčí farmu Chesterfield v 423 Erie Street South v Wheatley, ON. Norci zde byli uvězněni v malých drátěných klecích. Zdokumentovali jsme, že jsou krmeni odporným hnijícím jídlem plným červů. Tento velkochov je velkým provozem s pokročilou bezpečností. Je obklopen plotem s pohybovým sensorem. Jsou zde početné infračervené kamery a hlídací psi.
Další kožešinová farma, kterou jsme navštívili, se nachází v 5675 4th Line v Guelph/Eramosa, ale zdá se, že není v provozu. Jsou zde haly pro norky, ale nejsou zde žádné klece. Zdá se, že je majitel používá jako skladiště.

Týrání a mučení zvířat v otřesných podmínkách uvěznění nadále nebude v Ontariu tolerováno. Vyzýváme k akci veřejné a vládní představitele, aby ukončili obchod s kožešinami i tyto obscénní velkochovy. Vyzýváme ontarijské farmáře, aby uzavřeli svá zvířecí vězení a našli si nové obohacující kariéry. Pokud tyto farmy nezavřete, zavřeme je za vás.

The Real Humane Society
Animal Liberation Front”

 

This entry was posted in Animal Liberation Front, Kožešinové farmy, Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives