Walter Bond

„Nelituji ničeho a nikdy nebudu!“
— z Walterovy výpovědi u soudu

V říjnu 2011 byl Walter odsouzen na sedm let za založení požárů v obchodě s koženými výrobky a v restauraci, která prodávala foie gras, v Salt Lake City v červnu a červenci roku 2010. Kromě tohoto rozsudku byl odsouzen k dalším 5 letům ve spojení s požárem továrny zpracovávající ovčí kožešiny v Glendale, Colorado z dubna 2010, který způsobil škody v hodnotě 500 tisíc dolarů.

Jsem “Osamělý vlk” ALFu

Malé info od Waltera

Moje poprvé (s dlažební kostkou a letákem)

UPDATE 16.11.2017 – Walter Bond zahájil hladovku

adresa:
Walter Bond #37096-013
USP Marion CMU
P.O. Box 1000
Marion, IL 62959
USA

UPDATE 22.9.2015

Před několika týdny požádal Abdul Haqq o transfer z USP Marion, věznice, ve které byl držen od ledna 2012. V pondělí byl převezen do FCI Greenville, která je jen pár hodin cesty od Marion. Zní velmi dobře a ohromně rád, že je z Marion pryč. Řekl, že toto zařízení je mnohem lepší, co se týká programů, cvičícího vybavení, jídla (vegetariánské jídlo je povětšinou vegan, navíc jsou zde dobří kuchaři) a lidí (pár chlapů dalo Abdulovi Haqqovi zásoby, aby vydržel, než se otevře vězeňský obchod). To je super!  Obchod je zavřený na další dva týdny kvůli čtvrtletní inventuře. Jakmile se otevře, bude si Abdul Haqq muset nakoupit nějaké věci, protože měl dovoleno vzít si jen omezené množství osobního majetku.  Pokud mu můžete poslat pár dolarů, abyste mu pomohli s nákupem oblečení, psacích potřeb, jídla, hygienických potřeb, dost to ocení. Jo, a co je právě teď ještě důležitější (než peníze), Abdul Haqq rád uslyší od TEBE a TEBE a TEBE… PAN BOND CHCE POŠTU! Nezapomeňte použít jeho novou adresu a na dopis napište svoji zpáteční adresu, aby jste mu ulehčili odpověď.

nová adresa:

Walter Bond
37096-013
FCI Greenville
PO Box 5000
Greenville IL 62246

http://supportwalter.org/SW/wp-content/uploads/2015/09/New-Institution.jpg

Ahoj, všichni, přesunuli mě do FCI Greenville, vítaná změna po posledních 4 letech v USP Marion. Vězení rozhodně neni ideální situace, ale jako všechno v životě, má svoje úrovně. Tady je jídlo a zařízení mnohem lepší než v Marion, protože ta nebyla navržena pro otevřené obývání. Byla navržena jako uzamčené zařízení a mučíčí místnost izolačních jednotek. Mám za sebou něco málo přes 5 let ve vězení a něco málo přes dalších pět před sebou. Po okresní věznici, CMU (tzv. správní jednotka domácí teroristické komunikace), Marion USP (se 70 % osazenstva věznice z prznitelů, násilníků a různých sexuálních predátorů) je moje nová instituce spíš jako vyšší odborná škola s plotem okolo! 🙂 Abdul Haqq

UPDATE 19.6.2017: Walter na samotce

This entry was posted in Z klecí and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives