PROPÍCHÁNY PNEUMATIKY JAEČNÍCH NÁKLAĎÁKŮ

Zasláno anonymně:

“Napsáno včera (8. června 2017). Z Birminghamu, UK:

Před několika měsíci jsme propíchali gumy každému náklaďáku na jatkách Pak Mecca v Digbeth. Včera v noci jsme udělali to samé na jatkách A J Meats. Propíchali jsme pneumatiky masných náklaďáků pomocí hardware-store braddle a jejich okny prohodili cihlu. Abovegroundové zvířeckoprávní hnutí v Birminghamu získává momentum – s neustálou osvětou, vigiliemi před jatky a demonstracemi. I když se toho my sami neúčastníme, myslíme si, že je potřeba rozličných taktik, abychom zvířecí průmysly zničili, a respektujeme taktiky ostatních, tak jako by oni měli respektovat ty naše. V kapitalismu je volba iluzí – nemůžeme se spoléhat jen na přesvědčování veřejnosti, aby se stali vegany. Všem z nás jsou vymývány mozky, abychom nezpochybňovali sevření, v jakém nás živočišné průmysly drží.
Proto bojujeme s dodavatelským řetězcem a podnikáme přímé akce. Nedovolme, aby se tento termín rozmělnil – přímá akce znamneá vstoupení do cesty mašinérie – v tomto případě zastavení převozu těl mrtvých zvířat do řeznictví a supermarketů stejného rána, kdy jsou zavražděna. Pokud podobné byznysy utrpí dostatečné ekonomické ztráty, v regálech nebudou žádná umučená těla, která by lidé mohli tak lehkovážně a nesmyslně konzumovat.
Rozhodli jsme udělat tohle – výbuchy lásky a vzteku uprostřed noci působící ekonomické škody msasovým vrahům. Kdyby přijíždějící a odjíždějící náklaďáky byly plné plačících lidí, všichni by byli v noci vzhůru a ničili je.conomic damage to the mass murderers. If the trucks
coming in and out of these hell.
Každé zvíře je jednotlivec a nechce zemřít, aby nás nakrmilo. V tomto smyslu není rozdíl mezi ‘nimi’ a ‘námi’.
Vybízíme a nabádáme každého, kdo kdy pomyslel na využití těchto taktik, kdo obdivoval ALF 80. a 90. let, ale myslel si, že jde o záležitost minulosti, aby si to naplánoval a provedl – fyzicky napadl jeden z mnoha cílů v Birminghamu a kdekoliv jinde. Poškození majetku není ‘násilí’. Zatímco neseme dál pochodeň ALF, zavazujeme se, že nikdy neublížíme živé bytosti, lidské či jiné. Když ne ty, kdo? Když ne teď, kdy?

This entry was posted in Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives