SABOTÁŽ MASNÉHO TRHU

anonymní zpráva, z frentedeliberacionanimal.net (překlad):

“Časného pondělního rána 3. dubna v Santiagu, Chile, sabotovala buňka Fronty za osvobození zvířat masný trh v Ñuñoa umístěný mezi ulicemi Simóna Bolívara a Conventry. Byla rozbita okna a zámky zalepeny, čímž bylo zamezeno normálnímu provozu. Toto výstavní centrum mrtvých těl je v provozu každý den k potěšení těchto psychpatů.

Vydáme tuto varovnou výzvu proti tomuto a dalším centrum vykořisťování, mučení a vraždy, které jsou odpovědné za krvavý obchod s otroky, jež dál vytváří bohatství a sbírá oběti. Dál budeme sabotovat tato místa, dokud nedosáhneme osvobození všech nelidských zvířat odsouzených k životu plného utrpení a později znetvoření, protože jsou považována za spotřební předměty.

Nenecháme stranou ani odpovědnost spotřebitelů, jejich ekonomická podpora je základním faktorem množení současného systému, jelikož financují zvířecí holocaust ze svého špinavého sobectví.

Všichni jsme zodpovědní za osvobození našich vykořisťovaných bratrů a sester. Ať už pomocí změny stravy, aby neobsahovala výrobky pocházející z vykořisťování zvířat, či pomocí přímé akce, šíření informací, podpory vězňů a jakéhokoliv dalšího druhu activity, která se počítá.

Osvobození pro všechny bytosti a ať mohou žít v anarchii.”

This entry was posted in Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives