SABOTÁŽ PŘEPRAVNÍHO NÁKLAĎÁKU

Anonymní zpráva:

“Z regionu Bío-Bío v provincii Arauco.

Jsme proti lidskému autoritářství vůči jiným zvířatům. Ať už jde o fyzické mučení, duševní stres, špatné zacházení, ponížení, znásilnění či smrt, vydělávají na nich kvůli svým chorobným životům. Životům plným sobeckých a kapitalistických tužeb, jako jsou kožešiny, zoo, cirkusy, živočišná výroba, laboratoře, pokusy, zábavní parky atd.

Pro nás zvířata nejsou předměty ani zboží, takže jsme naštvaní a sabotujeme komplice, vykořisťovatele a vrahy. Nejsme žádní nováčci, tyto myšlenky se tvořily v čase a tak či tak nás pohání akce. Vždy uděláme víc. Tímhle způsobem přiznáváme odpovědnost za osvobozeneckou akci. 27. listopadu jsme provedli sabotáž vůči dobytkářskému náklaďáku (převážející zvířata, která mají být zavražděna). Přímá sabotáž nadvlády, při které jsme zničili pneumatiky a zablokovali zámky silnými lepidly.

Tímto se ujímáme vedení a zahrnujeme svou akci do neformální koordinace Fronty za osvobození zvířat, která dne koná v jižním Chile. Zabit, 17. března, bojovník Javier Recabarren, a 22. května povstalec Mauricio Morales.

Nakonec chceme říct, že dnešek je novou vzpomínkovou slavností pádu anarcho-nihilistického bojovníka Sebastiána Oversluije, naše akce je věnována jejich památce a je minimálním výrazem k rozšíření boje za osvobození zvířat a Země. Jde o konfliktivní anarchistickou pozici, která se posouvá vpřed, navzdory padlým bojovníkům, stejně jako každým vězněm, který se v zajetí nezlomí. Pro ně všechny a pro všechny z nás pokračujme v boji.

Sabotuj nadvládu!
Znásob antispeciesistické akce!
Sebastián Oversluij je přítomný!

Fronta za osvobození zvířat“

Spanish:

This entry was posted in Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives