NNAL: Sobotní ranní protest proti představitelům Skanska v oblasti DC

od aktivistů z DC:

Aktivisté z oblasti DC nebyli překvapeni, že narazili na nevrlé sousedy, když jsme se vydali k domu Stephena Skinnera, výkonného viceprezidenta a generálního manažera kanceláře Skanska DC. Tito lidé se s protesty No New Animal Lab setkali už dříve, odpovídali naštvaným skandováním a telefonáty na policii.

V sobotu ráno jsme byli okamžitě konfrontováni s mužem, na kterého jsme narazili už dříve, natáčel nás ze svého auta a ptal se, odkud jsme a co děláme v sousedství. Popadnul svůj telefon a několikrát telefonoval. Ignorovali jsme ho a napochodovali přímo před Skinnerův dům.

Skinner sám vyšel ven, ale jen, aby si na dvorek postavil svou obvyklou Skanska značku „Vstup zakázán“. I uvnitř ale rozhodně slyšel, jak ho odsuzujeme za zapojení jeho společnosti do stavby nové zvířecí laboratoře UW a nápomoci tomu, že univerzita odsoudí tisíce dalších zvířat k zajetí, utrpení a smrti pod zemí.

CatSign

DogSign

Další sousedi se rychle shromáždili, jeden muž agresivně strkal svojí videokameru do našich obličejů, zatímco jsme skandovali. Další použil svojí vlastní křídu, aby na ulici přepsal naše vzkazy Skinnerovi. Ostatní sousedi jen stáli v pozadí na chodníku a hecovali. Je smutné vidět, že tuto komunitu zajímá více organizování ochrany korporátního představitele, než zvířat, jako jsou kočky a psi, s kterými sdílí své domovy. Nicméně naše skupina si udržela chladnou hlavu a nenechala se sousedy vyprovokovat.

ChalkGuy

S každou další akcí budujeme své dovednosti jako organizátoři, rosteme v počtech a posilujeme pouta k sobě navzájem a k většímu grassroots hnutí za osvobození zvířat – dokud nebudou VŠECHNY laboratoře uzavřeny!

This entry was posted in No New Animal Lab, Zprávy z fronty and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives