PŘIZNÁNÍ ODPOVĚDNOSTI, VIDEO Z PŘEPADU NORČÍ FARMY

Upozorňujeme, že některé služby poskytované třetími stranami (např. YouTube) mohou používat soubory cookies. Z bezpečnostních důvodů to  mějte na paměti.

zasláno anonymně:

“Během léta 2015 jsme navštívili a natočili tyto ontarijské kožešinové farmy: Springbrook Fur Farm na 1561 Berletts Road v St. Agatha, The Jeff Mitchell Mink Ranch na 325327 Norwich Road v Norwich a The Millbank Fur Farm na 5675 Jones Baseline Road v Guelph/Eramosa.

Znovu jsme zdokumentovali norky nacpané do obscénně malých klecí, které se zdají být standardem v ontarijských norčích velkochovech.

Springbrook Mink Farm má na celém pozemku videokamery, plot a venkovní systém alarmů s reproduktory.

V zadní části Jeff Mitchell Farm jsme viděli jednu kameru. Norci jsou umístěni uvnitř zamknuté? budovy skladu a není zde plot.

Millbank Farm nemá plot a neviděli jsme žádné kamery. Tato farma byla obzvlášť primitivní a sešlá. Téměř vypadala opuštěně. Nádoby na vodu pro zvířata byly pokryty prachem a pavučinami, což značí, že zdejší norci jsou delší dobu bez vody. Domnívali jsme se, že nemáme jinou možnost než vypustit co nejvíce norků z tohoto pekla. Měli jsme radost, když jsme pozorovali tucty z nich utíkat za svobodou do přilehlých lesů.

Odhalili jsme, co se kožešinový průmysl pokouší ukrýt před zraky veřejnosti, a doufáme, že zodpovědní občané přestanou podporovat obchod s kožešinami a týrání zvířat v této provincii i dál. Žádáme aktivisty, komunitní vůdce a kohokoliv s kuráží a odhodláním, kdo v hloubi duše ví, že zvířata si zaslouží naši empatii a ochranu, aby se postavil proti obchodu s kožešinami legálními i nelegálními prostředky.

Dokud nebudou všechny klece prázdné, budeme útočit,

The Real Humane Society

Animal Liberation Front”

 

This entry was posted in Kožešinové farmy, Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives