BAŽANTI OSVOBOZENI

anonymní zpráva:

“V pozdních nočních hodinách 17. září jsme po dlouhých kilometrech skrz les dostali k ohradě s bažanty oregonského odboru pro ryby a divokou přírodu umístěnou uvnitř myslivecké oblasti EE Wilson.  Štípačkami jsme vystříhli díru v pletivu okolo ohrady, aby zhruba 100 bažantů mohlo uniknout do divočiny. Bezprostřední oblast, do které byli bažanti vypuštěni, spadá do ‘bezpečné zóny’, části parku, kde je lov zakázán.

Tito bažanti měli být součástí lovu sponzorovaného ODFW. Cílem této akce bylo ušetřit tato zvířata téměř jisté smrti z rukou lovců a přinejmenším narušit normální průběh lovu. Je nechutné a znepokojující, že lovci nadále využívají nelidská zvířata jako komodity k mučení a zabíjení pro zábavu. Tito bažanti se narodili do života v zajetí a uvěznění a bylo nádherné vidět je prolétnout se poprvé v jejich životě.

-ALF

Poznámka: Rádi bychom požádali, aby Severoamerická tisková kancelář pro osvobození zvířat (NAALPO) nemluvila naším jménem do médií a aby nesdílela tuto tiskovou zprávu na své stránky nebo sociální média. Shledáváme jejich pokračující spolupráci s aktivistou Garym Yourofskym (který je uveden jako “’tiskový mluvčí’ jejich organizace) a jeho rasistické, misogynní a mizantropní postoje jako odpudivé a ostudné pro hnutí za práva zvířat. Gary a NAALPO za nás nemluví.

This entry was posted in Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives