Ostraha lovu jezevců vysledována

zasláno anonymně:

“Během lovu jezevců v roce 2013 si gloucestershirská lovecká společnost, Gloscon, najala soukromou bezpečnostní agenturu, aby chránila střelce a odvážela mrtvé jezevce do přejímacího centra Ministerstva životního prostředí, potravin a venkovských záležitostí. Bez těchto bezpečnostních pracovníků by lov nemohl proběhnout. Zapojení lidé si mysleli, že jakmile lov skončí, budou se moci vrátit zpět ke svým normálním životům a zapomenout na to.  Chyba. Pokud jste namočeni v lovu jezevců, najdeme vás, nepřestaneme jen proto, že lov skončil, a zničíme vás ekonomicky. Ti, které jsme již vysledovali, promluvili a dali nám informace o ostatních namočených, než aby tomu čelili sami.

Vysledovat bývalou loveckou bezpečnostní společnost Armur Security Ltd a idiota, který ji vede, Arrona Murphyho, nebylo těžké.

Murphy se snažil vydání informací zdržovat (a lhát nám), a tak jsme tady museli zveřejnit jeho jméno. Mohli jsme docela snadno zničit jeho nové plány na rychlé zbohatnutí prodejem špatného kafe idiotům, ale jakmile si uvědomil, s kým jedná, zazpíval jako kanárek a poskytnul nám pár extrémně cenných informací o dalších zapojených v lovu.  Díky informacím, které nám poskytnul, ho teď necháme na pokoji a nezničíme ani jeho kávové plány na rychlé zbohatnutí ani jeho modelingovou kariéru  (kdo je pak hezký chlapec). Arron se stále snaží prorazit jako bodyguard, ale kdo by chtěl bodyguarda, který vydá všechny informace o svém klientovi a pak prosí, aby měl klid.

Co bude Gloscon dělat, až zjistí, že lidé, které si najali na ostrahu, ve skutečnosti rozdávají o lovcích více informací, než bychom si dokázali představit?  Jak se říká, dostaneš, co si zaplatíš, a Gloscon si zaplatil partu ubožáků.

My své slovo držíme, Arrone, a protože jsi nám dodal tak skvělé informace, nezveřejníme podrobnosti, které jsme na tebe měli, a jak jsme slíbili, nebudeme informovat daňový úřad o tvých nelegálních účetnických praktikách. Kdyby ses nepokoušel být velkej chlapák, nemuseli bychom tu zveřejňovat tvoje jméno. Řekli jsme ti o následcích.

Teď máme značné informace o zabijácích jezevců a poradíme si s nimi. Díky Arronovi máme mnoho vodítek.

Pokud se chcete pobavit nad tím idiotem, můžete ho vidět pózovat na arronmurphy.co.uk nebo na jakékoliv události NRG Fuel.

Zbytku zabijáků jezevců a těm, kdo to umožňují – díváme se.”

This entry was posted in Zprávy z fronty. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • Archives